Çevrimiçi Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 36,921
· En Yeni Üye: cwgxxgugspc
Günün Sözü

09.04.2007 Kuşadası Toplantısı
   Bilgilendirme Çalışmaları;

 

 

                         ECZANE TEKNİSYENLERİ KONFEDERASYONU

         

 

                    Bilgilendirme Çalışmaları

 

Tarih: 09.04.2007

       Değerli Eczane Teknisyenleri arkadaşlarım. Konfederasyonumuzun daha önceden tertiplediği II. Türkiye Eczane Teknisyenleri Konfederasyonu toplantımıza 100'yü aşkın dernek üyemiz ve yönetici arkadaşlarımız katıldı. Toplantı 3 bölümden oluştu.

  1. Bölüm: Konfederasyon  Sekreteri tarafından açılış konuşması yapıldıktan sonra

II. Başkanımız  Muharrem AKDOĞAN organizasyonla ilgili çalışmaları , ATLAS ATAMIS ilaç  Firmasına ve Değerli yöneticilerine birer teşekkür konuşması yaptı.

Orada bulunan  Atlas Atamıs, Ataderm İlacın Değerli Müdürleri Sayın İsmail KALFABEY, Sayın Sedat Hayri AKA ve Sayın Engin Ali DEVRİM beylerin  birer konuşmaları ve slayt gösterileri oldu.  Konfederasyon başkanımız Sayın Genç Osman KÜÇÜK bir teşekkür konuşması yaptılar. Daha Sonra değerli Firma Yöneticilerimize katkılarından dolayı birer plaket verildi.

Firma Yöneticilerinin sundukları iki yeni ilaçları POPİBABY ve OXİDERM KREM tanıtıldı. Bu ilaçların etkinliği konusunda Eczanelerimizde tavsiye edilmesi önerildi.

NOT: Bu ürünlerin müdürü Sayın Sedat Hayri AKA bey 25 Yıllık Eczane Teknisyeni yani bizden biri.  

2.     Bölüm: Konfederasyon Genel sekreteri tarafından Trabzon toplantısından sonra yapılan tüm  çalışmalar bir, bir anlatıldı. 03.04.2007 tarihinde Konfederasyona Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel müdürlüğünden gelen Protokol taslağı ve 11.04.2007 Tarihinde yapılacak ve Toplantıya Konfederasyon olarak davet edildiklerini sundu.

     Genç Osman Küçük söz aldı. Yapılan çalışmalara katılarak mesleğin kanunlaşması  ve eğitimin bir an önce başlanılması için her türlü çabayı sarf ettiklerini bununla ilgili  kurum ve kuruluşları ziyaret ettiklerini anlattı.

          Daha sonra konuşmak isteyen tüm arkadaşlar ayrı, ayrı söz alarak kürsüye gelip düşüncelerini ve sormak istedikleri soruları sordular. Bazı arkadaşlarımızda sorularını cevaplanmak üzere yazılı verdiler.

 Başka sorusu ve konuşmak isteyen kalmayınca, Genç Osman Küçük sorulan soruları bir, bir cevaplandırdı. Toplantı sevgi ve saygın bir ortamda geçti. Genel olarak arkadaşlar memnun olarak saat. 1,30'da başlayan toplantıdan 18.00'de toplu fotoğraf çektirerek ayrıldılar. 

1.  Saat 9,30'da arkadaşların katılımıyla gecenin gala yemeği başladı. Güzel bir müzik eşliğinde başlayan yemek, müziğin ritmiyle beraber dans, oyun havaları ve halaylar çekildi.

Bol, bol eğlenildi, saat 12.30'da eğlence sona erdi.

2.  Konfederasyon yönetim kurulu; toplantı düzenleyip, yönetim kurulu üyeleri arasında görev taksimini oylayarak yapmıştır. Görevlendirmeler yönetim kurulu tarafından kabul edilip imzalanmıştır.

 

 

                                                                                                       Aydın   DAĞ

                                                                                                    Genel Sekreter

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Önemli Linkler

Sayfa oluşturulma süresi: 0.03 saniye 861,102 Tekil Ziyaretçi