Çevrimiçi Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 36,921
· En Yeni Üye: cwgxxgugspc
Günün Sözü

13.05.2007 Yönetim Kurulu Ankara Toplantısı

    ECZANE TEKNİSYENLERİ KONFEDERASYON'U

 

 

 

               ECZANE TEKNİSYENLERİ KONFEDERASYON'U

 

Tarih: 13.05.2007

Yer   : Başkent Öğretmenevi

Konu: Yönetim Kurulu Toplantısı

Saat  : 10.30-15,30

 

Toplantıya 1-Genç Osman Küçük 2-Muharrem Akdoğan 3- Aydın Dağ 4-Süleyman Kayabaşı 5-Hüseyin Korkmazer 6-Abdullah Turaç 7- Metin Şahin 8-Adem Yüksel 9-Gürdal Sel 10-İ. Ethem Baybatmaz 11-Cemal Çelik 12- Mustafa Koşal  13-Metin Bal - Katıldılar.

 

 Genç Osman Küçük gündemi sundu ve eklenecek konular not alındı. 

 

  • 1- Sağlık Bakanlığı, Türk eczacıları Birliği, Milli Eğitim Bakanlığı ve Eczane Teknisyenleri Konfederasyon'un ortak karar aldıkları protokol un taraflarca onandığını, Sağlık Bakanlığının İmzaladığını Milli Eğitim Bakanlığında imzada olduğu ve daha sonra imza için Türk Eczacıları Birliğine gönderileceğini, T.E Birliğinin imzasından sonra Eğitimin başlanacağı anlatıldı. Bilgiler yetkililerden alınmıştır. Eğitimler tüm İl ve ilçelerde yapılacak şekilde düzenlenmiştir. (Eğitime katılma koşulları Internet sitesindedir)

 

  • 2- Türkiye'de İllerinde Eczane Teknisyenleri Derneği bulunmayan 22 İl tespit edilmiş olup, bu illerdeki Eczane Teknisyeni arkadaşlarla görüşülüp en yakın zamanda Dernek kurma çalışmaları yapılacak.

 

  • 3- Konfederasyon Yönetim kurulu çalışmaları düzenli olarak ayda 1 kez toplanacak.Toplantılar saat 09'da başlanıp 14.00'da sona erecek. Konular tartışılacak Yapılması gereken çalışmalar belirlenecek . Kamu kuruluşlarında yapılması gereken işler için kalınabilecek

Konfederasyon yönetim kurulu çalışmaları ve yapılan çalışmalar  sadece Konfederasyon sitesinde açıklanacak, ancak siteden yapılan açıklamalar kopyalama usulüyle diğer Federasyon ve Dernekler sayfalarına aktarabilecekler.

 

  • 4- Konfederasyon Sitesinin daha aktif hele getirilmesi sağlanacak, 'Forum' siteden çıkarılacak Tüm Derneklerin ve Federasyonların listesi aktarılacak ve Internet sayfası olanların Internet adresleri de aktarılacak.

 

  • 5- İlaç Firmaları Genel Müdürlüklerinden Randevu talep edilip, Konfederasyon adına Genç Osman Küçük, Muharrem Akdoğan, Metin Şahin, Hüseyin Korkmazer, Süleyman Kayabaşı ve Aydın Dağ Firmaları ziyaret edecekler, burada Konfederasyon çalışmaları, sorunları ve yapılması gerekenleri anlatacaklardır.

 

  • 6- Marmara Eczane Teknisyenleri Federasyonun Aralık ayı itibariyle aidatlarını ödemediğinden , Federasyona aidatlarını verilen banka hesap numarasına yatırmaları konusunda yazı yazılacak.

 

                                                                                                       Aydın  DAĞ

                                                                                                     Genel  Sekreter

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Önemli Linkler

Sayfa oluşturulma süresi: 0.06 saniye 861,113 Tekil Ziyaretçi